info@altumorganizasyon.com
Müşteri Hizmetleri ( 0850) 346 46 46

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

                

                  Altum Organizasyon,  1999 yılından itibaren kendisini benzersiz kılan ve farklılaştıran üç özelliği sayesinde birlikte çalıştığı şirketlerin etkinlik ve organizasyonlarına zenginlik ve değer katmıştır.

 

Altum Organizasyon  olarak, uzman ve yetenekli ekibimizle, müşterilerimizin beklentilerinin üstünde verdiğimiz hizmet; fikir yaratma ve sorun çözme yeteneklerimiz; gerçekleştirdiğimiz başarılı, hedefine ulaşan organizasyonlar sonucunda, kısa sürede ülkemizin çizgi-üstü Organizasyon ve Turizm şirketi olarak konumlandık.

Planlama aşamasından başlayarak, uygulama ve denetleme gibi tüm süreçlerin Altum Organizasyon ekibi tarafından profesyonelce yönetilmesi, kusursuz organizasyonların hayata geçirilmesine, müşterilerimizle hedef kitlesi arasında eksiksiz bir köprü kurulmasına ve aralarında 'mükemmel iletişim'in yaşanmasına olanak sağlıyor.

 

              Altum, organizasyonunu yüklendiği tüm şirketlerle entegre olarak çalışıyor; sorumluluk alarak müşterisinin güvenliğini, konforunu sağlıyor; evrensel hizmet anlayışı, uzman ekibi ile her geçen gün büyüyerek, değerli müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

 

            Organizasyon güven ve tecrübe işidir..

 

                                                                                                            ALTUM ORG.DAN.EĞT.TUR. ACENT.SAN.VE TİC.LTD ŞTİ

                                                                                                                                          YÖNETİM KURULU

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin